opravdu chytré hodinky značky Fossil

Svět nositelností se rozrůstá přímo raketovým tempem. Ale čím více chytrých hodinek na trhu nacházíme, tím více pozorujeme jeho rozdělení do dvou základních linií. První z nich tvoří chytré nositelnosti, které sice plní funkci hodinek a k tomu monitoru kondice i dění v telefonu, ale vůbec jako hodinky nevypadají. Na druhé straně trhu s chytrými hodinkami jsou modely, které vyslyšely nostalgii po klasickém tvaru náramkových hodinek, kterým jejich výrobci přidávají ony chytré funkce, co nás v současnosti tak baví. Jedním z reprezentantů kulatých hodinek je luxusní značka Fossil.

Co v článku najdete:

Znáte hodinky Fossil?

Fossil, jak můžete najít i v našich dalších článcích, jsou luxusními hodinkami, které na trhu nositelností stojí na špičce, co se kvality a funkcí týká. Běží na operačním systému WearOS od Google, takže jsou dokonale kompatibilní s Androidem. Jejich design a zpracování na první pohled ukazují vysokou kvalitu. Nyní si Fossil hodinky, i když jen pánské modely, můžete pořídit na Amazonu, a to se slevou až 64 %. Které to jsou?

Fossil Men’s Gen 4 Explorist HR

Fossil Men’s Gen 4 Explorist HR: cena po slevě: 149 dolarů (původní cena 265 dolarů). Fossil Men’s Gen 4 Explorist HR jsou hodinkami s kovovým tělem a gumovým páskem, nabídnou senzor srdečního tepu, GPS, NFC a již zmíněný WearOS.

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Fossil Men’s Gen 5 Carlyle

Fossil Men’s Gen 5 Carlyle: cena po slevě: 253 dolarů (původní cena 295 dolarů). Jde o vlajkovou loď této značky, vedle kovového těla, gumového pásku, měření tepu, dále GPS nebo NFC nabídnou i USB konektor pro rychlé nabíjení.

Fossil Men’s Sport

Fossil Men’s Sport: cena po slevě: 99 dolarů (původní cena 275 dolarů). Díky obrovské slevě se z modelu Fossil Men’s Sport stávají hodinky, které si může dovolit v podstatě každý. Také mají kovové tělo, k němu silikonový pásek. A nechybí jim základní vybavení v podobě senzoru srdečního tepu, GPS, NFC.

Informace jsme našli na webu Gadgetsnow.com.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here