I u Apple Watch už se uvažuje, jak připevnit sluchátka k hodinkám

Nedávno jsme vám ukázali startupový projekt na Kikcstarteru, jehož výsledkem mají být chytré hodinky se zabudovaným pouzdrem pro sluchátka. I uživatelé Apple Watch už zjistili, že je potřeba s bezdrátovými sluchátky něco dělat, aby byly v bezpečí před nasazením do uší a také po vyndání z nich.

Povalovat AirPody po kapsách, to není zrovna to pravé ořechové. A tak se na Kickstarteru objevil další projekt, na řemínek, do kterého se sluchátka snadno zasunou. Jenže, přišel s křížkem po funuse, Číňané jsou rychlejší. A samozřejmě levnější.

Americká verze nese název AirBand, je to silikonový řemínek na Apple Watch, v podstatě stejný, jaký se k těmto hodinkám běžně dodává. Jeho součástí jsou navíc dvě očka na sluchátka. Jde samozřejmě o nouzové řešení nutnosti sluchátka někam odložit, k bezpečnému uchovávání slouží totiž pouze přenosné (a nabíjecí) pouzdro. Ovšem v řemínku bude sluchátkám o něco lépe než v kapse, nehledě na to, že zejména dámské legíny na běhání žádné kapsy ani nemají.

I u Apple Watch už se uvažuje, jak připevnit sluchátka k hodinkám
I u Apple Watch už se uvažuje, jak připevnit sluchátka k hodinkám

Plánovaná cena americké verze je cirka 30 dolarů, což je asi 700 korun. V předprodeji pro ty, kdo chtějí projekt zafinancovat na Kickstarteru, je tento řemínek za cca 460 Kč. Doposud se autorům projektu podařilo vybrat asi polovinu cílové částky pro zahájení výroby.

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Jenže už teď se dá na v čínských e-shopech najít spousta podobných řemínků. A za kolik je koupíte? Za cirka 11 korun. Rozdíl je jen v eleganci zpracování a ve výsledném pocitu luxusu, když sáhnete po dražší variantě. Na výrazně vyšší ceny jsou ale uživatelé Applu zvyklí. Takže naděje umírá poslední.

Informace jsme našli na webu idnes.cz

Profilový obrázek
Smartwatch a fitness trackery testuji už několik let. A stále mě dokáží překvapit. Zkoušíme je doma s manželem, kombinujeme tak mužský i ženský pohled na věc. Mé postřehy ze světa chytré elektroniky najdete i v techmagazínu Geeklife.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here