Chytré hodinky a bezdrátová sluchátka v jednom

Jít si zaběhat nebo na procházku, zajezdit si na kole, přitom poslouchat skvělou hudbu, ale nemuset s sebou tahat telefon, to je současný hlavní tahák všech chytrých hodinek nebo náramků s úložištěm a hudebním přehrávačem. Ve Wristbuds šli s touhle myšlenkou však ještě dál: Z chytrých hodinek udělali rovnou ochranné a dobíjecí pouzdro na bezdrátová sluchátka typu AirPods, abyste s sebou nemuseli tahat další krabičku v podobě pouzdra na sluchátka.

Co v článku najdete:

Zatím jen startup

Zatím jde pouze o stratupový projekt na Kickstarteru, ale cílené množství peněž už na něj autoři projektu vybrali. Takže se možná dočkáme, možná nikoliv, jak už to se startupy bývá. Ale nutno dodat, že myšlenka je to opravdu nápaditá. Jak vidno z obrázku, po odklopení displeje hodinek se otevře pouzdro na bezdrátová sluchátka, ve kterém jsou uložena a kde se také nabíjejí.

Wristbuds se soustředí na hudbu

Startupový model chytrých hodinek nazvaných Wristbuds (sluchátka na zápěstí) se soustředí na to, aby byl dobrým ochranným pouzdrem na sluchátka, aby je dostatečně dobíjel a aby sluchátka nabídla skvělou hudbu a také odstínění zvuků z okolí.

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Proto je nasnadě, že samotné sportovní funkce hodinek nebudou nijak průlomové. Čekat prý máme klasiku: notifikace z telefonu a sledování základních sportovních aktivit, tep, k tomu budíky a sledování spánku. Kompatibilní mají hodinky být s Androidem i s iOS.

Sluchátka budou v bezpečí i na dešti

Wristbuds řeší velkou výzvu i v tom, aby sluchátka zůstala v bezpečí, když bude pršet nebo když je budete mít uložena na zpoceném zápěstí. Na vše ohledně ochrany sluchátek i hodinek, které budou otevírací, prý autoři projektu myslí.

Sluchátka jsou navržena tak, aby nepadala z uší ani při běhu nebo jiném cvičení. Hodinky přitom pojmou cirka tisícovku skladeb ve formátu MP3. Baterie by měla vydržet (i s dobíjením sluchátek) cirka čtyři dny, což je při kombinaci dvou odběrů energie opravdu slušný počin.

Chytré hodinky a bezdrátová sluchátka v jednom
Chytré hodinky a bezdrátová sluchátka v jednom

Můžete se podílet na financování

Jestliže jste dobrodružná duše a chcete se podílet na financování a rozvoji Wristbuds, můžete v rámci startupové platformy Kikckstarter poslat na projekt Wristbuds 99 dolarů. Za ně vám autoři pošlou první generaci modelu Wristbuds, rozesílání naplánovali na duben tohoto roku.

Abyste mohli aktivovat ukládání a následné přehrávání hudby, bude nutné zaplatit ještě dalších 30 dolarů. A pak vám hodinky budou plně k dispozici. Ale pozor, ne všechny startupové projekty se rozjedou, někdy se jen vyberou peníze, konstatuje se, že se nepovedlo, co bylo zamýšleno, a hotovo, bez efektu.

Takže pokud raději vsadíte na jistotu, počkejte si, zda hodinky vůbec dorazí na trh. Jestli ano, jsou avizovány s prodejní cenou 149 dolarů.

Informaci jsme našli na webu Newatlas.com.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here