Garmin vydává tři nové „odznaky“ najednou

Značka Garmin ráda potěší své zákazníky virtuálními odznaky v aplikaci Garmin Connect. Pokud jste jejich aktivními sběrateli, jistě vás potěší fakt, že během letošního února můžete mít tři nové. Dva k Valentýnu a jeden k přestupnému roku. Pokud jste doposud o odznacích nevěděli, tak vám poradíme, kde je najít.

Co v článku najdete:

Odznaky vycházejí k různým příležitostem

Garmin vydává své odznaky celkem pravidelně, protože každý rok se najde spousta příležitostí, které se dají oslavit právě vydáním nového odznaku. Abyste ho získali, je nutné jít do aplikace Garmin Connect a vyzvednout si je – ovšem s podmínkou, že jste v den, na který je odznak do aplikace přidán, měli nějakou cílenou fyzickou aktivitu. Třeba jste běhali, jezdili na kole nebo si udělali delší turistický výlet. Bez předchozí aktivity z tohoto dne se totiž k odznaku vůbec nedostanete.

Kde najdete své Garmin odznaky?

Pokud jste o odznacích doposud nevěděli, tak jen otevřete aplikaci Garmin Connet, klikněte tu na svého avatara (v horní části základní obrazovky aplikace) a otevře se vám mimo jiné i nabídka s odznaky (badges). Uvidíte, které jste již získali a jaké v nejbližší budoucnosti přijdou.

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Garmin vydává tři nové „odznaky“ najednou
Garmin vydává tři nové „odznaky“ najednou

V únoru budou tři

Na únor 2020 vyskočily v aplikaci hned tři odznaky. První dva na den sv. Valentýna, třetí k oslavě přestupného roku, tedy na 29. února. Je jasné, že ten přestupný bude velkou vzácností, protože se dá získat pouze jednou za čtyři roky.

Be My Valentine a Share the Love

První dva odznaky získáte 14. února, pokud si v tento den dáte nějaké cvičení, běh, rychlou procházku či jakoukoliv jinou měřenou aktivitu. Jakmile bude zaznamenána, jděte v aplikaci Garmin Connect na svého avatara, tam na nabídku odznaků a klikněte na Be My Valentine.

Ihned poté můžete získat i druhý odznak s názvem Share the Love. Čím? Tím, že budete sdílet informaci o tom, že jste získali valentýnský odznak. Jak se dá nasdílet? Stačí na něj kliknout a vybrat si symbol šipky mířící vzhůru. Po kliknutí na ni se vám ukáže několik možností, jak odznak sdílet.

Take the Leap

Poslední únorový Garmin odznak nese název Take the Leap a získáte jej 29. února stejnou cestou, jakou ten valentýnský. Musíte si jen zacvičit a pak si lze odznak vyzvednout. Vzhledem k tomu, že je přestupný únorový den jen jednou za čtyři roky, možná by to chtělo i nějaké přestupné běhací metry nebo minuty cvičení…

Informace jsme našli na webu gadgetsandwearables.com.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here