Nové hodinky od Garminu pod označením Tactix Delta jsou dalším z velmi odolných modelů. I tyto hodinky totiž mají vojenskou certifikaci odolnosti. Čtvrtá generace řady Tactix nabídne displej s úhlopříčkou 1,4 palce, což je v podstatě ten, co známe z loňského modelu Fénix 6. Příjemnou novinkou je správce baterie, který vám prozradí, na jak dlouho ještě hodinám zbývá energie v závislosti na tom, jaké nastavení si dáte a které funkce spustíte. Zprávu o hodnikách přinesl web TheVerge.com

Co v článku najdete

Utajený režim

Další novinkou je tzv. utajený režim, který zcela znemožňuje třetí straně, aby získala data z hodinek nebo z aplikace v telefonu, který je s hodinkami propojen. Navíc je tu i tzv. „kill switch“, tedy tlačítko, po jehož zmáčknutí se okamžitě kompletně resetuje paměť zařízení.

Nejde o úplné novinky, odděleně byly zavedeny v modelech Instinct Tactical Edition a Marq Commander. Zde je to však poprvé, co jsou v jednom zařízení. A vzhledem k tomu, že zejména při komunikaci s GPS jsou vysoká bezpečnostní rizika v souvislosti s úniky dat, je zcela zřejmé, proč model Tactix Delta dostal obě bezpečnostní pojistky.

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Taktické funkce

Vedle bezpečnostního vybavení dostaly hodinky Garmin Tactix Delta i několik taktických funkcí, které z velké části přebral od předchozích modelů své řady. Jmenujme například funkci Jumpmaster, což je režim pro parašutisty, který jim pomáhá v navádění na plánované místo přistání. Dále například GPS s duální pozicí, kdy je možné zobrazit dvě sady souřadnicových systémů na jedné obrazovce.

Běžné vybavení

Hodinkám Garmin Tactix Delta nechybí ani běžné vybavení, jako jsou notifikace ze spárovaného telefonu, paměť pro až 2 000 hudebních skladeb, podpora Garmin Pay. Výdrž baterie je podle výrobce 21 dní, pokud budete hodinky používat bez omezení. A jestliže jim nastavíte úsporný režim, vydrží jejich baterie až 80 dní. Jestli vás zaujaly, připravte si na ně 899,99 dolarů.

Profilový obrázek
Smartwatch a fitness trackery testuji už několik let. A stále mě dokáží překvapit. Zkoušíme je doma s manželem, kombinujeme tak mužský i ženský pohled na věc. Mé postřehy ze světa chytré elektroniky najdete i v techmagazínu Geeklife.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here