Značka Garmin už uvedla na trh hezkou řádku chytrých hodinek, přičemž každá z vydávaných řad se soustředí na jiné uživatele z jiných profesí a s jinými koníčky. Včera vydanou novinkou soustředěnou na golfisty je Garmin Approach S62 s plně barevným TFT displejem a s více než 41 000 golfovými hřišti z celého světa v paměti.

Co v článku najdete

Větší displej a mapy v živých barvách

Prémiový model Garmin Approach S62 je vybaven o 17 % větším displejem než jeho předchůdce, jde o úhlopříčku 1,3 palce. Obrazovka je díky TFT technologii plně čitelná na slunci, což je v golfu to nejdůležitější. Rámeček hodinek je z keramického materiálu.

Software pomůže golfistům ve zkvalitňování hry. Nabízí vzdálenosti, problematická místa na jamce nebo dokonce virtuálního Caddyho, který dokáže analyzovat kritické faktory pro budoucí švih. Těmi jsou mimo jiné rychlost a směr větru, terén celé jamky nebo provedení předchozích švihů. Na tomto základě hodinky doporučí tu nejvhodnější hůl.

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Jako žádné jiné

„Approach S62 poskytují golfistům přístup k důležitým golfovým informacím jako žádné jiné hodinky na trhu,“ řekl při slavnostním uvádění na trh Dan Bartel, viceprezident Garmin pro globální spotřebitelský prodej. „Díky našim novým vestavěným virtuálním Caddy a podrobným mapám hřišť má S62 schopnost okamžitě se proměnit v caddyho, který zná vás a také 41 000 hřišť po celém světě,“ dodal Bartel.

Garmin Approach S62

Už nikdy hra naslepo

Na hřišti s členitým terénem se občas stane, že z odpaliště není vidět jamka, ani praporek. Ale to už majitele modelu Garmin Approach S62 nemusí trápit, protože hodinky vždycky poradí, kterým směrem a na jakou vzdálenost jamka je a jak míček zahrát.

Také mu prozradí, kde je hřiště více do kopce a kde naopak a jak kompenzovat změny terénu. Díky HazardView uvidí golfista každé problematické místo na jamce, kterou právě hraje. Díky tomu se jim může vyhnout nebo se s nimi s úspěchem vypořádat.

Analyzuje i golfové švihy

Dokonce je v modelu i analýza švihu, která do jisté míry dokáže měřit a zaznamenávat vzdálenosti švihů, abyste si pak svou hru mohli znovu projít a poučit se z chyb. Analýza švihů má samozřejmě svá omezení, nejde o profesionální analýzu velkého simulátoru. Ale základní údaje z hodinek dostanete. Nezaznamenávají se putty a některé chipy.

Garmin Approach S62

Baterie malinko zklame

Výdrž baterie hodinek Approach S62 je delší než u předchozích modelů golfové řady, ale do kýžené dokonalosti má ještě daleko. Se zapnutou GPS vydrží cirka 20 hodin, v úsporném módu pak asi 14 dní. Nutno dodat, že 20 hodin na jedno hřiště stačí. Ale pokud si vyrazíte na golfový víkend, už budete muset nabíjet.

Trochu vám to vynahradí vyměnitelné pásky, které můžete střídat podle svého oblečení nebo nálady, protože v nabídce je provedení kožené, silikonové, nylonové nebo z titanu. A ve spoustě barev. Jestli hodinky zaujaly, připravte si 499,99 dolarů (na zahraničním trhu – pokud se dostanou na trh i k nám, bude to výrazně víc).

Informaci přinesl web Businesswire.com.

Profilový obrázek
Smartwatch a fitness trackery testuji už několik let. A stále mě dokáží překvapit. Zkoušíme je doma s manželem, kombinujeme tak mužský i ženský pohled na věc. Mé postřehy ze světa chytré elektroniky najdete i v techmagazínu Geeklife.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here