Uniklá fotografie ukazuje, že chytré hodinky Oppo poběží na WearOS

Nedlouho po publikaci prvních snímků chytrých hodinek Oppo, které do světa pustil sám ředitel společnosti Brian Shen, unikla na veřejnost fotografie, která ukazuje hodinky i s vnitřním menu. Vyčíst se z něj dá mimo jiné fakt, že Oppo poběží na operačním systému WearOS, nikoliv na systému vlastním, o kterém se celkem dlouho spekulovalo.

Ale to nejsou jediné spekulace, které se kolem hodinek točí. Podle odhadů z obsahu fotek by se hodinky měly velikostně dost přiblížit 38 mm modelům Apple Watch, měly by mít senzor EKG, který dokáže detekovat mimo jiné fibrilaci srdečních síní, jinými slovy arytmii. I proto jsou modely s EKG stále oblíbenější mezi aktivními sportovci.

Uniklá fotografie ukazuje, že chytré hodinky Oppo poběží na WearOS
Uniklá fotografie ukazuje, že chytré hodinky Oppo poběží na WearOS

Představení hodinek se čeká 6. března na eventu značky Oppo, a to společně s telefonem Find X2. Chytré hodinky Oppo mají být od počátku prodeje dostupné na globálním trhu, takže se do Evropy dostanou dříve, než se původně předpokládalo. Většinou totiž Evropa čekává na podobné novinky i několik měsíců.

Předpokládaná cena není zrovna malá, mezi 200 – 300 euro.

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Informaci jsme našli na webu Gsmarena.com.

Profilový obrázek
Smartwatch a fitness trackery testuji už několik let. A stále mě dokáží překvapit. Zkoušíme je doma s manželem, kombinujeme tak mužský i ženský pohled na věc. Mé postřehy ze světa chytré elektroniky najdete i v techmagazínu Geeklife.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here