Na letošním CES oznámil výrobce fitness náramků Misfit, že uvede na trh chytré hodinky s názvem Vapor. Včera jsme se dozvěděli, že přesné datum vstupu na trh je poslední říjnový den ĺetošního roku

Konfigurace Misfit Vapor

Hodinky pohání Android Wear ve verzi 2.0. Kruhový displej používá technologii AMOLED a má velikost 1,39″. Hodnota PPI je 326. Hodinky jsou uložené v pouzdře z nerez oceli.

Pohání jej tradiční Qualcomm Snapdragon 2100, k  dispozici budou 4 GB  paměti a pochopitelně wi-fi a Bluetooth konektivita. K využití bude samozřejmě i Google Assistant.

Odolnost

Misfit Vapor se budou mezi smartwatch vyjímat velkou odolnost. Výrobce deklaruje vodotěsnost do 50 metrů. Plavci, těšte se!

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Další funkce

Od sportovně zaměřeného výrobce nemůže pochopitelně chybět monitoring srdečního tepu. Klasikou chytrých hodinek je i GPS. Potěší samostatný hudební přehrávač, který běžcům umožní nechat doma mobil.

Kompatibilita a aplikace

Mistit Vapor poběží jak s Android telefony, tak i jablečným iOS. Používat tak budete moci oblíbené aplikace jako Foursquare, Google Fit, Google Maps™Google Play™ Music, Lifesum, Google Messenger, Runkeeper, Runtastic, Strava nebo Uber.

Video

Cena bude 199,99 USD. Na Alze už nyní můžete dát produkt sledovat, aby vám neutekl jeho vstup na trh.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here