Čínského výrobce Realme známe jako producenta chytrých telefonů. Ale nyní se, podle uniknuvší informace zdá, že by mohla chtít vstoupit na trh chytrých hodinek, respektive nositelností. Potvrdily to i indické úřady a my jsme tuhle informaci našli na webu Notebookcheck.net. Vypadá to, že by budoucí model mohl konkurovat značkám, jako jsou Garmin nebo Huawei.

Úřady už to posvětily

Indický úřad udělující povolení ke vstupu na trh prý již schválil nový produkt, který zařadil do kategorie „chytré hodinky“. Tuto informaci přineslo několik předních indických webů. Jde o první chytré hodinky pod značkou Realme, debutový kousek.

Už se také ví, že tyto hodinky ponesou modelové číslo RMA183. Ale zatím žádné další informace k dispozici nejsou. Ani to, jaký operační systém bude výrobce používat. Ovšem vzhledem k tomu, že telefony běhají na Androidech, očekává se, že hodinky budou mít instalován WearOS.

Vypadá to, že značka Realme se chystá pronikat na další trhy, než jsou chytré telefony. A bude se soustředit na produkty ze skupiny „internet-of-things“ (IoT). Datum uvedení na trh také ještě není známo.

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here