Web Techradar.com přišel s informací, že při nákupu telefonů Samsung Galaxy S10, S10+, S10 5G nebo Note10+ 5G teď můžete získat hodinky Galaxy Watch Active zdarma. Takže kdo má zájem o mobil a hodinky od této značky, jistě je správná doba k nákupu.

Informace na Tecradar.com se tedy týkají pouze britského trhu, kde odkazují na mobilní operátory, kteří vám k telefonu dají ještě i nějaký zajímavý tarif. Čeští operátoři se s nabídkou hodinek zdarma samozřejmě vůbec neobtěžují. Maximálně nabídnou měsíc předplacené aplikace YouTube Premium zdarma.

Samsung Galaxy Watch Active

Ale dobrou zprávou je, že pokud si telefony Samsung Galaxy S10, S10+, S10 5G nebo Note10+ 5G koupíte přímo na stránkách Samsungu a potvrdíte jejich koupi (v maximálním počtu dvou na osobu), o hodinky nepřijdete. Pečlivě však čtěte průvodce touto nabídkou, který je na uvedeném linku k obchodu Samsung.com/uk.

Profilový obrázek
Smartwatch a fitness trackery testuji už několik let. A stále mě dokáží překvapit. Zkoušíme je doma s manželem, kombinujeme tak mužský i ženský pohled na věc. Mé postřehy ze světa chytré elektroniky najdete i v techmagazínu Geeklife.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here