Úniky informací nejsou dnes nic vzácného. Nám se podařilo zachytit zprávu o tom, že Samsung chystá nový model hodinek a že to zatím, podle všech indicií, vypadá na novou generaci Galaxy Watch s pořadovým číslem 2. Na webu wareable.com zveřejnili doposud známé detaily. Například ten, že nový model korejského gigantu Samsung ponese modelové číslo SM-R840.

Linie Galawy Watch

Vzhledem k tomu, že model Galaxy Watch nese číselné označení SM-R800, dá se předpokládat, že nově vyvíjené hodinky budou navazovat právě na Galaxy Watch, které spatřily světlo světa v roce 2018.

Tuhle domněnku umocňují i čísla jiných modelů od Samsungu, které patří k linii Galaxy Watch Active. Podle různých uniklých informací budou totiž budoucí modely opatřeny čísly SM-R820, SM-R825, SM-R830 a SM-R835.

Ale nenechme se tím přesvědčit stoprocentně, protože nikdo Samsungu nenařizuje, aby pod pokračováním série čísel modelů vydal další hodinky ze stejné modelové řady. Ve výsledku prostě může jít o naprostou novinku a počátek nové hodinkové linie.

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Galaxy Watch

Uniklo jen pár informací

Co v úniku informací postrádáme, jsou doplňkové modely, které by měly například LTE, rozlišení modelů na dámské a pánské (podle velikosti i designu) apod. To samozřejmě neznamená, že by se nového modelu takové rozdělení netýkalo. Jen prostě tato informace zatím chybí.

Další konkrétní zpráva o nově připravovaném modelu se týká velikosti baterie, která má být 330 mAh. V podstatě nic extra, když si uvědomíme, že dámský model o průměru 42 mm má baterii o kapacitě 270 mAh, ale ten pánský s průměrem těla hodinek 46 mm disponuje baterií s kapacitou 472 mAh.

Spekulace

Všechno ostatní už jsou pak jen divoké spekulace. Ani data zveřejnění nebo uvedení na trh ještě nejsou oficiálně známá. Jediné datum, které může být založeno na pravdě, je 11. února, kdy je naplánován Galaxy S11 event v San Francisku.

Samsung uveřejňuje modely nových hodinek většinou zároveň s telefony, které v San Francisku budou. A pokud hodinky neukáže poprvé tady, může se tak stát ještě koncem února na Mobile World Congress 2020 v Barceloně. Nebo hodinky uvedou až později během roku. Anebo nikdy. Kdo ví, zda se zrovna tyhle uniklé informace vůbec zakládají na pravdě…

Profilový obrázek
Smartwatch a fitness trackery testuji už několik let. A stále mě dokáží překvapit. Zkoušíme je doma s manželem, kombinujeme tak mužský i ženský pohled na věc. Mé postřehy ze světa chytré elektroniky najdete i v techmagazínu Geeklife.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here