Revoluční strategie All-Scenario od Honoru pokrývá i chytré hodinky

Značka Honor zorganizovala tzv. online prezentace, jejímž prostřednictvím uvedla zcela novou strategii IoT produktů s názvem All-scenario. Jedná se rovnou o celý ekosystém chytrých zařízení, kam patří HONOR 9X PRO, HONOR View 30 PRO s obchodem s aplikacemi Huawei AppGallery, HONOR MagicBook, nové prvky pro chytré hodinky HONOR MagicWatch 2 a bezdrátová sluchátka HONOR Magic Earbuds.

Naše unikátní portfolio chytrých a technologicky špičkových produktů expanduje v celý ekosystém IoT chytré domácnosti Smart Life a poskytuje našim zákazníkům neuvěřitelný zážitek napříč různými zařízeními, ať jsou kdekoli. Podle průzkumu agentury Canalys 41 % z oslovených respondentů má více než jedno chytré zařízení v práci a toto číslo narůstá až na 68 %, pokud jsou doma. Od telefonů přes chytré hodinky nebo sluchátka až po notebooky nebo osobní audio zařízení, HONOR je nyní silně rostoucí brand v digitálním segmentu po celém světě,“ uvedl v online prezentaci George Zhao, prezident značky HONOR.

All-Scenario se chytrých hodinek HONOR MagicWatch 2 zatím dotkl v podobě nové série řemínků EasyFit. Ta byla navržena exkluzivně pro HONOR MagicWatch 2. Dostupná bude samozřejmě v obou velikostech, a to 46 mm a 42 mm. K dispozici budeme mít osm barevných provedení a různé materiály řemínku, včetně fluoroelastomer (jde o hypoalergenní, ekologicky vyrobený materiál) nebo vysoce kvalitní italské kůže.

V provedení fluoroelastomer se bude dát vybrat ze šesti barev: Daylight Yellow, Olive Green, Reef Blue, Sky Blue, Lilac Purple a Camellia Pink, italská kůže nabídne dvě barevná provedení: Wonderland Green a Wizard Purple. Doporučená cena řemínků je 35,90 euro.

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Informaci jsme našli na webu Gizchina.cz.

Profilový obrázek
Smartwatch a fitness trackery testuji už několik let. A stále mě dokáží překvapit. Zkoušíme je doma s manželem, kombinujeme tak mužský i ženský pohled na věc. Mé postřehy ze světa chytré elektroniky najdete i v techmagazínu Geeklife.cz.

5 KOMENTÁŘE

  1. Hodinky mám. Dostal jsem je k narozeninám. Zprvu jsem měl lehké pochyby protože značku moc neznám ale po prvním vyzkoušení jsem zjistil, že hodinky Magic Watch 2 mají spoustu užitečných funkcí, které rád využiju. Asi nejvíc mě překvapila výdrž baterky a to že si s hodinkami můžu i zavolat 😊 Za mě tedy spokojenost a určitě doporučuju.

    • Honzo, moc děkujeme, že jste se podělil o svou zkušenost! Ať hodinky i nadále skvěle slouží!!

    • S tou výdrží je to tak, že čím méně toho hodinky umějí, tím déle vydrží. Tento model se dost prosazuje a většině uživatelů nakonec i vyhovuje.

  2. Ahoj. Hodinky jsem si nedávno koupila a musím říct, že se mi moc líbí. Ten displej ♥ No ale pryč od designu. Jsem hrozně ráda, že mi vydrží opravdu do toho týdne a nemusím nabíjet každý den, to je za mě velké plus. Jsem velký sportovec a každý den něco dělám, takže pro mě stěžejní 🙂 Jinak všeobecně s hodinkama spokojenost 🙂 Zatím jsem nenašla nic, co by mi tam chybělo. No možná ty platby no 🙂

    • Šári, díky za zkušenost! Nabíjení jednou za týden je určitě velká výhoda. Pltaby možná chybějí, ale stějně má většina lidí mobil stále u sebe, když v hodinkách není eSIM 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here