Redmi Smartwatch získaly povolení k prodeji v Indii

Značka Xiaomi v listopadu uvedla na čínský trh své první hodinky pod označením Mi Watch, které jsou založeny na Google Wear OS a mají Qualcomm’s Snapdragon Wear 3100 4G chipset. Již tou dobou firma prozradila, že pracuje na novém modelu nazvaném Redmi Smartwatch. Ale doposud o něm oficiálně nejsou žádné podrobné informace.

Co v článku najdete:

Brzy k prvním zákazníkům

I přesto se 22. ledna objevily tyto hodinky na oficiálním webu indického autorizačního úřadu, který provádí povolovací řízení u každého produktu, než jej pustí na indický trh. To by znamenalo, že se Redmi Smartwatch již brzy dostanou ke svým prvním zákazníkům. Hodinky mají podle databáze indického autorizačního úřadu modelové číslo HMSH01GE.

Indie už hodinky pustila na trh

Parametry podobné jako Mi Watch

I Redmi Smartwatch by měly být vybaveny operačním systémem Wear OS a chipsetem Snapdragon Wear, jde však zatím jen o odhady. Ale vzhledem k tomu, že Lu Weibing (generální ředitel značky Redmi) přirovnal ve svých prohlášeních Redmi Smartwatch k Mi Watch, dá se také předpokládat, že nové hodinky budou mít podobné parametry.

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Vážná konkurence pro velké značky

To znamená 1.78 palcový a hranatý AMOLED displej, MIUI založené na Google WearOS a chipset Qualcomm Snapdragon 3100. I jeho baterie by měla patřit k větším, protože Mi Watch má 570mAh, k tomu ještě odolnost do 50 metrů. Se svými parametry by se měly hodinky Redmi Smartwatch stát vážnou konkurencí pro Huawei Watch GT2, Samsung Galaxy Watch Active 2 a Apple Watch Series 5, které však s přehledem převálcuje svou cenou.

Informaci přinesl web Indiashopps.com

Profilový obrázek
Smartwatch a fitness trackery testuji už několik let. A stále mě dokáží překvapit. Zkoušíme je doma s manželem, kombinujeme tak mužský i ženský pohled na věc. Mé postřehy ze světa chytré elektroniky najdete i v techmagazínu Geeklife.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here