Celosvětový veletrh chytrých technologií CES 2020 byl oficiálně zakončen v pátek 10. ledna, ale jeho dozvuky budeme potkávat ještě poměrně dlouho. V oblasti chytrých hodinek zanechal výraznou stopu minimálně se dvěma novinkami, které si hned představíme.

Huami Amazfit T-Rex
Huami Amazfit T-Rex

Huami Amazfit T-Rex

Amazfit T-Rex se výrazně liší od doposud vyrobených modelů společností Huami. Čím? Zejména tím, že jde o první hodinky s vojenskou certifikací odolnosti, konkrétně MIL-STD-810. Jsou zpracovány v duchu robustního designu, přesto splňují v podstatě všechny ostatní parametry, které očekáváte od hodinek zaměřených primárně na fitness. K tomu ještě přidejte dvacetidenní výdrž baterie, AMOLED displej s always-on funkcí (stále viditelný) a samozřejmě i příjemnou cenu, která byla stanovena na 139,99 dolarů.

Diesel On Fadelite
Diesel On Fadelite

Diesel On Fadelite

Chytré hodinky Diesel On Fadelite se svým designem naprosto liší od všech ostatních, ale v dobrém smyslu slova. Rozdíl tkví v průhledném pásku a těle, což dodává hodinkám hravý a futuristický vzhled. A k zahození není ani hardware či software hodinek. Pohání je totiž Qualcomm Snapdragon Wear 3100, což je stále ještě nejnovější wearables čip od výrobce ze San Diega. Hodinky stojí výrazně více než model od Huami, a to 275 dolarů, ale podle výrobce nabídne všechny možnosti a funkce, které u chytrých hodinek běžně očekáváme.

Obrázky byly převzaty z webu Gizchina.com

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Profilový obrázek
Smartwatch a fitness trackery testuji už několik let. A stále mě dokáží překvapit. Zkoušíme je doma s manželem, kombinujeme tak mužský i ženský pohled na věc. Mé postřehy ze světa chytré elektroniky najdete i v techmagazínu Geeklife.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here