LunaR hodinky

Kapacita baterie je velkým nepřítelem chytrých hodinek. Na Kickstarteru právě jede kampaň na hodinky, které to chtějí změnit.

Budou se jmenovat LunaR a integrují systém solárního nabíjení s tradiční estetikou hodinen.

Průhledný solární panel má umět získávat energii ze slunce, stejně jako z umělého osvětlení, takže podle autorů téměř nikdy není nutné nabíjet. K nabití by měla stačit hodina denně na světle.

„LunaR byl inspirován věčným cyklem měsíce a slunce,“ říká Gavin Brown, hlavní návrhář LunaR. „Vytvořili jsme zařízení, které kombinuje atraktivní vzhled klasických náramkových hodin s funkčností moderního smartwatchu. A protože zachytává jak přirozené, tak i umělé světlo, můžete je mít léta, aniž byste je museli nabíjet.“ Odvážné tvrzení, že?

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

LunaR cílí na outdoorové nadšence a lidi, co hodně cestují. Mezi funkcemi nemá chybět:

  • notifikace pro textovky,
  • hovory
  • notifikace prosociální média
  • fitness tracking ( kroky, vzdálenost, kalorie a data spánku).

Dále mají hodinky mít funkci časového pásma s dvojitou časovou zónou, být vodotěsné až do 50 metrů.

LunaR

Průhledný solární panel byl vyvinut solární společností Sunpartner Technologies a začne nabíjet okamžitě, když jsou hodinky vystaveny přirozenému nebo umělému světlu.

„LunaR je náš první pokus v odvětví mikroelektroniky,“ říká Ludovic Deblois, prezident a spoluzakladatel společnosti Sunpartner. „Věříme, že v budoucnu bude nová technologie správy baterií přehodnocena ve všech inteligentních zařízeních.“

Kampaň je na https://www.kickstarter.com/projects/lunarsmartwatch/lunar-the-worlds-first-solar-powered-smartwatch

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here