I chytré hodinky Montblanc už dostaly eSIM

Luxusní hodinky Montblanc byly v roce 2018 prvními, které dostaly chipset Snapdragon Wear 3100. nyní se Montblanc vracejí na trh s modelem Montblanc Summit 2+, který nabídne nejen LTE, ale díky WearOS aplikaci i aktivaci a správu eSIM.

Vizuálně se hodinky v podstatě nezměnily. I nová verze nabídne otočnou korunku a dvě ovládací tlačítka, v nabídce jsou čtyři barevná provedení: nerezová ocel, růžovozlaté, bronzová ocel nebo černé. Ve všech je chipset Snapdragon Wear 3100 s RAM o velikosti 1 GB.

Zvětšilo se tělo hodinek z 42 mm na 43,5 mm, právě aby bylo možné zapracovat LTE. To s sebou nese i větší obrazovku 1,28 palce místo původní 1,2 palce. A baterie také doznala větší kapacity, z 340 mAh je zvětšena na 440 mAh. Díky tomu mají chytré hodinky Montblanc Summit 2+ celodenní výdrž.

Horší je to s vodotěsností, již je jen IPX8 namísto původních 5 ATM. Ale díky LTE můžete hodinkami telefonovat nezávisle na telefonu, stejné je to v případě SMS, Messengeru a dalších chatovacích aplikací. eSIM se objevuje ve stále větším počtu modelů chytrých hodinek.

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

I ciferník Montblanc Summit 2+ zůstává věrný značce, je inspirovaný mechanickými modely Montblanc. V aplikaci oceníte spoustu doplňků zaměřených na cestování, dokonce i možnost stahování cestovatelských aplikací přímo do hodinek. Cena se vyšplhala na 1 170 dolarů, a to z původních 995 dolarů u první řady.

Informace jsme našli na webu 9to5google.com.

Profilový obrázek
Smartwatch a fitness trackery testuji už několik let. A stále mě dokáží překvapit. Zkoušíme je doma s manželem, kombinujeme tak mužský i ženský pohled na věc. Mé postřehy ze světa chytré elektroniky najdete i v techmagazínu Geeklife.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here