Jednička mezi sportovními chytrými hodinkami Garmin představil nový model. Pozornost pro něj získal hlavně novou funkcí, která pomáhá prodloužit životnost baterie.

Garmin tuto vlastnost nazývá Power Glass a tvrdí, že k běžným 21 dnům výdrže přidá 3 dny navíc nebo až 6 hodin použití GPS.

Na displeji s rozlišením 280 x 280 pixelu je transreflexní vrstva, která funguje jako solární panel ve velmi malém měřítku.

Dále hodinky mají podporu pro GPS, GLONASS i Galileo nebo výškoměr či barometr. Jako obvykle nechybí měření srdečního tepu o monitor podílu kyslíku v krvi.

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Odolnost je netradičně na 10 ATM (nejčastější hodnota konkurence je 5 ATM).

Při zapnuté GPS vydrží baterie 60 hodin (plus dalších 6, viz výše), naopak tzv. expediční mód prodlouží výdrž na 46 dnů.

V hodinkách je 32 GB úložiště, kam můžete uložit hudbu ze Spotify, Deezer nebo nově i Amazon Music (o této novince u Garminu jsme psali nedávno).

Tělo hodinek má v průměru 51 milimetrů, tloušťka je 19,9 mm. K dispozici je pásek ze silikonu nebo titanový QuickFit pásek.

Hodinky váží 82 gramů, tělo bez pásku pak 54 gramů.

Profilový obrázek
Chytrým hodinkám se věnuji od roku 2015, kdy jsem otestoval první kousek. Jako fandu všeho elektronického mě tento segment stále zajímá a držím mu palce. Píši také pro techmag GeekLife.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here