Chytré hodinky s měsíční výdrží? Seznamte se s vylepšenými TicWatch Pro

Mobvoi, což je společnost, v níž má svůj podíl i Google, nedávno představila vylepšení, která dopřála své vlajkové lodi TicWatch Pro. Nově můžeme počítat s větším objemem paměti a také s lepší odolností, neb hodinky získaly vojenskou certifikaci 810G, která zaručuje slušnou odolnost v nepřívětivém prostředí.

Co v článku najdete:

TicWatch Pro 2020

Vylepšený model má označení TicWatch Pro 2020. V prodeji bude od března například na Amazonu, kde se předpokládá cena 260 dolarů. Nově můžeme počítat s operační pamětí RAM ve velikosti  1GB, s odolností při extrémních výkyvech teploty, proti prachu a při ponoření do 1,5 metru po dobu 30 minut.

Mobvoi osadil hodinky procesorem Qualcomm Snapdragon Wear 2100 a vnitřním úložištěm o velikosti 4 GB. Celý systém běží na operačním systému WearOS od Google, takže hodinky skvěle komunikují s Androidy, ovšem připojíte je i k iOS.  

Tip: podívejte se, jaké chytré hodinky vybrat.

Konektivita

Komunikace hodinek rozhodně není špatná, v podstatě v TicWatch Pro 2020 najdeme vše, co bychom v současnosti v hodinkách hledali, tedy Bluetooth, GPS, Wi-Fi, NFC (platby lze realizovat přes Google Pay). Chybí snad jen LTE s eSIM, ale otázkou je, jak moc po ní uživatelé prahnou.

Výdrž díky technologii duálního displeje

Nezajímavá není ani výdrž hodinek na jedno nabití. Ta může být od dvou do 30 dní, a to zejména díky dvěma displejům, respektive díky technologii duálního displeje, který je v základu AMOLED a jeho rozlišení dělá 400 x 400 px na průměru displeje 1,39 palce.

Druhá technologie displeje je FSTN LCD, díky které ušetříte spoustu energie právě v úsporném módu. Baterie má kapacitu 415 mAh. V úsporném režimu zvládnou hodinky oněch 30 dní, ale samozřejmě bude nutné se vzdát spousty funkcí, například notifikací, GPS připojení apod.

Informace jsme našli na webu Phonearena.com

Profilový obrázek
Smartwatch a fitness trackery testuji už několik let. A stále mě dokáží překvapit. Zkoušíme je doma s manželem, kombinujeme tak mužský i ženský pohled na věc. Mé postřehy ze světa chytré elektroniky najdete i v techmagazínu Geeklife.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here